Zbadaj.to 2018

Jak co roku PTBRiO organizuje studencki konkurs zbadaj.to dedykowany dla studentów nauk społecznych. To szansa pracowania na realnych casach biznesowych i poznania wielu osób z branży consumer intelligence pracujących w interesujących miejscach – firmach strategicznych, consultingowych, badawczych, międzynarodowych korporacjach etc.

W tym roku partnerem merytorycznym na danych którego będą pracować studenci jest operator Orange. W skład grupy mentorów jaka będzie obecna na boot campie wchodzi Adam Polasz (Research & Analysis Director O11E, członek zarządu PTBRiO), Artur Czajka (Business Development Manager IQS), Mateusz Galica (szef Creative House Kantar Insight, prezes zarządu PTBRiO), Agata Grabowska (właścicielka BLINK Spark a change), Jerzy Hołub ( Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Grupa Luxmed), Leszek Szycman (Insight Manager Kompania Piwowarska), Katarzyna Święciak GlobalConsumer & Market Research Manager CEDC International) oraz dr Michał Lutostański (Cliend Director Kantar Millward Brown, członek zarządu PTBRiO).