Ogłoszenia dla studentów

Odwołanie dyżuru dr Jolanty Pakulskiej

Dr Jolanta Pakulska odwołuje swój dyżur w dniu 17.10.2018 r. (środa).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odwołanie zajęć dydaktycznych dr Joanny Wróblewskiej-Skrzek

Dr Joanna Wróblewska-Skrzek odwołuje swoje zajęcia dydaktyczne oraz konsultacje w dniach 16-17.10.2018 r. Forma odpracowania zajęć zostanie ustalona w późniejszym terminie.

Odwołanie zajęć dydaktycznych dra Dariusza Filipa w dniu 11.10.2018 r.

Dr Dariusz Filip odwołuje swoje zajęcia dydaktyczne w dniu 11 października br. (czwartek). Zostaną one odrobione w terminie późniejszym (w formie tradycyjnej bądź e-learningowej).

Odwołanie dyżuru i zajęć z Socjologii bezrobocia prowadzonych przez dra Marcina Choczyńskiego w dniu 04.10.2018 r.

W dniu 4 października br. (czwartek) dyżur i zajęcia z Socjologii bezrobocia nie odbędą się z uwagi na uczestnictwo prowadzącego w obowiązkowym szkoleniu na kampusie Dewajtis. Pozostałe zajęcia (Ochrona własności intelektualnej, Socjologia pracy i Seminarium licencjackie) odbędą się bez zmian.