Ogłoszenia dla studentów

Odwołanie dyżuru dr Olgi Kotowskiej-Wójcik w dniu 19.12.2018 r.

Z powodu udziału w szkoleniu dot. systemu anty-plagiatowego, dyżur dr Olgi Kotowskiej-Wójcik, pełnomocnika ds. praktyk na kierunku socjologia, w dn. 19 grudnia br. zostaje odwołany.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dyżur mgr Agaty Rozalskiej w dniu 18.12.2018 r.

Niniejszym zawiadamiamy, że dyżur mgr Agaty Rozalskiej w dniu 18 grudnia br. odbędzie się w godz. 14:00 - 14:45 w sali 313.

Zajęcia dr Marty Luty-Michalak

Niniejszym zawiadamiamy, że w związku z długotrwałym zwolnieniem lekarskim dr Marty Luty-Michalak, wszystkie prowadzone przez nią zajęcia  dydaktyczne do końca semestru zimowego 2018/19 będą prowadzone w formie e-learningowej.

Odwołanie zajęć mgr Agaty Rozalskiej w dniach 10-14.12.2018 r.

Niniejszym informujemy, że wszystkie zajęcia dydaktyczne i konsultacje prowadzone przez mgr Agatę Rozalską w dniach 10-14 grudnia br. są odwołane (zwolnienie lekarskie).

Odwołanie dyżuru dra Bartosza Stachowiaka w dniu 07.12.2018 r.

Niniejszym informujemy o odwołaniu dyżuru dra Bartosza Stachowiaka w dniu 7 grudnia br. (piątek). W dniu 14 grudnia br. dyżur rozpocznie się od godz. 15:15.

Odwołanie zajęć dra Marcina Choczyńskiego w dniu 06.12.2018 r.

Niniejszym informujemy, że w dniu 6 grudnia br. (czwartek) odwołane są następujące zajęcia prowadzone przez dra Marcina Choczyńskiego: Socjologia pracy (gr. 1), Socjologia bezrobocia, Seminarium licencjackie (odpracowane w dniu 5 grudnia, godz. 10:30 - 11:30, pok. 313) oraz konsultacje. Zajęcia z Ochrony własności intelektualnej odbędą się bez zmian.

Odwołanie zajęć dr Joanny Wróblewskiej-Skrzek w dniu 28.11.2018 r.

Wszystkie zajęcia dydaktyczne i konsultacje dla studentów dr Joanny Wróblewskiej-Skrzek w dniu 28 listopada br. (środa) są odwołane.

Odwołanie zajęć prof. dra hab. Andrzeja Ochockiego

W zawiązku z długotrwałym zwolnieniem lekarskim prof. Andrzeja Ochockiego, wszystkie jego zajęcia do końca semestru będą prowadzone w formie e-learningowej.

Odwołanie zajęć dydaktycznych oraz dyżuru mgr Agaty Rozalskiej w dniu 27.11.2018 r.

Niniejszym informujemy, że wszystkie zajęcia dydaktyczne oraz konsultacje prowadzone przez mgr Agatę Rozalską w dniu 27 listopada br. (wtorek) są odwołane ze względu na chorobę dziecka. Zajęcia zostaną odpracowane w formule e-learningu.