Komunikaty i aktualności

Dnia 5 kwietnia 2018 roku rusza druga edycja rekrutacji uczestników projektu „Program rozwoju kompetencji praktycznych na kierunku Ekonomia Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych UKSW”.

Rekrutacja trwa do dnia 12 kwietnia 2018 włącznie. Dokumenty przyjmuje Pani Elżbieta Sikora w pokoju 225.
Zapraszamy studentów drugiego i trzeciego roku Ekonomii studiów stacjonarnych pierwszego stopnia do udziału.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęły się staże pierwszej edycji Projektu. Informacja o kolejnej edycji pojawi się odpowiednio wcześniej zarówno na stronie Projektu, jak i drogą mailową.

I edycja rekrutacji przewidziana jest na grudzień 2017 r.

Pierwsza Edycja rusza 18 grudnia 2017 i będzie trwać do piątku 5 stycznia 2018 roku. Dokumenty należy składać u Pani Elżbiety Sikory w godzinach pracy biura w pokoju 209 (bud. 23).