Praktyki studenckie na kierunku Ekonomia

W Instytucie Socjologii UKSW w Warszawie studenci studiów stacjonarnych mogą odbywać praktyki, które przygotowują do pracy z obszaru studiowanego kierunku.

Instytut Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie organizuje praktyki studenckie w formie obowiązkowych zajęć, które stanowią integralną część studiów i są przewidziane w programie nauczania na kierunku socjologia zgodnym ze standardami kształcenia dla kierunku socjologia ogłoszonymi przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Warto zapoznać się bliżej ze szczegółowymi zasadami odbywania praktyk studenckich w Instytucie Socjologii Wydziału Nauk Historycznych i Społecznych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. (Więcej...)

W tym miejscu znajdziecie Państwo więcej informacji na temat odbywania praktyk na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. (Więcej...)

Opiekunowie praktyk studenckich w roku akademickim 2016/2017:

Socjologia: dr Olga A. KOTOWSKA-WÓJCIK

Ekonomia: dr Bogusław MARKS